Girugamesh Info

30. dubna 2009 v 22:33 | Anniel |  GIRUGAMESH
http://1.bp.blogspot.com/_vrkKtmTMf0U/SaJIOkgucCI/AAAAAAAABCI/_2HqMzIx1tg/S1600-R/girugamesh.jpg

Japonská skupina Girugamesh vznikla v roce 2003.
Tvořily v roce 2003 v Chiba, Shuu a Nii byli přátelé od základní školy, nejbližší ztělesnění kapela se svou první představení, zatímco členové byli ještě na střední škole. Girugamesh začali hrát koncerty s jejich současná sestava ve 2004, až do doby, kdy byla podepsána až záznam návěsce Gaina-Japonsko. Jejich první velkou jediný, "Kaisen Sengen" umístilo # 10 o Orico Indies graf. V roce 2005 Girugamesh pustili do národ-široké cesty, po které se uvolní své první živé DVD, obsahující záběry z turné, a po více turné, vydala EP Goku - Shohankei Enban.
.V roce 2007 byla podepsána Girugamesh na evropskou značku Gan-shin . Kapela pak byla v rámci 9-band japonský rock festivalu v Los ANgeles,California nazývá "J-Rock Revolution".. Byly součástí druhé noci vedle , D´espairsray a Mucc . Přibližně ve stejné době, J-Rock Revolution, některé z divadelního pásma uvolní materiál pro hudební obchod iTunes, včetně Girugamesh. Na to, Ryo se vyjádřil, že "pokud jste opravdu rád kapelu po počátečním poslouchat, budete kupovat originální CD."

2007 současnost....

V létě roku 2007, Girugamesh vydala EP nazvané Důvod pro pláč, a v prosinci uvolní své eponymický album, Girugamesh
Hlavní článek: Girugamesh turné
V roce 2008 na podporu Girugamesh, kapela na turné v Japonsku a Evropě, v rámci turné titul "Stupid prohlídka'08". Na nohou měl japonský Girugamesh plnění v celém Japonsku a později v lednu, se kapela turné po Evropě poprvé na návštěvě Německa,Francie se UK, Švédsko a Finsko. Po jejich evropského turné, Girugamesh pokračovala "Stupid turné'08 v Japonsku." V březnu Girugamesh vrátil na turné návštěvou kina po celém Japonsku, včetně Okinawa.
podpůrného turné k Girugamesh dojde, nazvaný "Shining turné'08." První vystoupení bude vydržet až červenec, hostující Ósáce a Nagoji s jedním finále výkon v srpnu na o Liquidroom v Tokiu. Koncerty v červenci bude funkci druhého činů, včetně Gelugugu, Tr. Dan, Sel'm, Dogma, and Deathgaze , while the tour finale show will be a one-man performance, with only Girugamesh. Dan, Sel'm, Dogma a Deathgaze při prohlídce finale show bude one-man výkon, pouze s Girugamesh.
V červenci 2008, což je anglické verzi svých internetových stránek byl aktivován, krátce potom, kapela oznámila, že by uvolnění jejich debutového alba americké, s Girugamesh jsou prodávány výhradně prostřednictvím žhavé téma obchody.
Po dlouhém turné po Japonsku v celém prvním čtvrtletí roku 2009, kapela si to druhé vystoupení ve Spojených státech, showcased na Sakura con v Seattlu, Washingtonu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 shi-notenshi shi-notenshi | Web | 8. dubna 2010 v 15:43 | Reagovat

MAS tu MOC Pěkný ... Koukni pls SE Na Můj blog Napis co si o tom myslíš oznámkuj ... Diky shi-notenshi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama